Mijn eerste ontmoeting met Geweldloze/ Verbindende Communicatie was liefde op het eerste gezicht. Rond 2010 volgde ik een 10-daagse training bij Marshall Rosenberg in de VS. Wat mij meteen raakte was hoe deze methodiek helpt om met mijn eigen triggers en gedachten om te gaan, terwijl er tegelijkertijd meer ruimte ontstaat om werkelijk bij de ander te blijven – zonder meteen in oordelen of in oplossingen te schieten.
Sindsdien beoefen en geef ik met veel enthousiasme trainingen in Verbindende Communicatie, vooral binnen professionele organisaties. Het inspireert me elke dag weer om mensen VC aan te reiken zodat ook zij meer bewustzijn krijgen in hun eigen reactiepatronen en met meer mededogen met zichzelf en de ander omgaan en zo een veiligere en effectieve werkomgeving creëren.
(Van oorsprong ben ik econoom en werkte ik o.a. in onderzoek en internationale consultancy voordat ik mij volledig ging richten op VC training en begeleiding).
Download de gevoelens -en behoeftenlijst
Een lijst met behoeften én gevoelens die aanwezig kunnen zijn als behoeften wel of niet ingevuld worden of zijn. Deze lijst is bedoeld om je woordenkennis over gevoelens en behoeften te verhelderen en te vergroten. Het is bedoeld als een beginpunt om een ieder die dat wenst te ondersteunen bij het proces van de verdieping van zelfontdekking. Daarnaast kan het behulpzaam zijn om begrip en verbinding tussen mensen te vergemakkelijken.
Download brochure
Wil je dat je met plezier en energiek je werk kunt doen? Je team enthousiast en gemotiveerd samenwerkt?Medewerkers en leidinggevenden opgewekt, tevreden en betrokken zijn?
Dan is Verbindende | Geweldloze Communicatie iets voor jouw organisatie!
Neem meteen een kijkje en vraag hieronder de brochure voor professionals & teams aan